BM-hoek-groot-rechts-boven

21 - 06 - 2025

Ruim 550 bezoekers op de Dag van de Bouw! 

Op de tot nu toe warmste dag van het jaar liet het publiek het gelukkig niet afweten. Integendeel. Ruim 550 bezoekers bezochten zaterdag de bouwplaats 'De Nieuwe Dam' in Hardinxveld-Giessendam. In het kader van de Dag van de Bouw waren eenmalig de bouwhekken geopend voor publiek. 

Dag van de bouw 2025

Na de nodige veiligheidsinstructies konden bezoekers een rondgang maken door het in aanbouw zijnde appartementencomplex. Daar kwamen ze van alles te weten over het werken in de bouw. Voor de kinderen was er een speurtocht uitgezet, een quiz 'Helmpje op, helmpje af' en er kon gesprongen worden op het springkussen. Ook onze vaste partner Bouwmensen was aanwezig, zo kon er bijvoorbeeld een vogelhuisje getimmerd worden. Veel collega's stonden klaar om te vertellen over het werken in de bouw en lieten tevens trots hun werkplek zien aan familie en vrienden. Echte waaghalzen konden - voorzien van bouwhelm en een speciaal pasje - de klim naar het dak wagen om te genieten van een fenomenaal uitzicht. 

Bouwdag3

 

De Nieuwe Dam

Op deze historische plek in het centrum van Hardinxveld-Giessendam verrijst een appartementencomplex met 50 appartementen. Het hoogstepunt is inmiddels bereikt en bezoekers konden twee appartementen van binnen bekijken. Daar kwamen ze meer te weten over het proces van koop tot oplevering.

Aan het eind van de bouwplaats werden de bezoekers ontvangen met een koud drankje, een ijsje of een frietje met snack. Daar was ruimte voor vragen en kon iedereen meedoen aan de prijsvraag 'hoeveel bakstenen worden er gebruikt in dit gebouw?' Toekomstig bewoners onmoetten elkaar en iedereen was in voor een praatje.

Onderwijsdag van de Bouw

De dag ervoor, op vrijdag 20 juni ontvingen we ruim 200 leerlingen van de Rehobothschool in het kader van de Onderwijsdag van de Bouw. Annelies van Campen, HR-manager: “Normaal gesproken is een groot deel van ons werk onzichtbaar voor kinderen. Vandaag konden we hen met trots laten zien, beleven én ervaren wat wij hier met elkaar maken. En dat onze sector voor hen allemaal mooie kansen biedt: of je nu graag met je handen werkt of juist liever op de computer en of je houdt van grote machines of liever werkt met drones. We planten daarmee de zaadjes voor de bouwers van de toekomst.”

Video van de Dag van de Bouw

Video van de Onderwijsdag van de Bouw

Meer nieuws


Meer weten over wat BM van Houwelingen voor u kan betekenen? Neem contact met ons op!

© 1964 - BM van Houwelingen

Alle rechten voorbehouden   /   Privacyverklaring