BM lijn lang BM lijn kort
BM-hoek-klein-rechts-boven
Jenaplanschool Het Spoor Zeist

Utiliteit

2026

Zeist

Hetspoor1
Hetspoor2
Hetspoor3
Hetspoor4
Hetspoor5
Hetspoor6
Hetspoor7
Hetspoor8
Hetspoor9
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder

Geen traditionele klaslokalen, maar flexibele leeromgevingen

Jenaplanschool Het Spoor in Zeist is volledig ontworpen rondom het onderwijsconcept waarbij veel ruimte is voor samenwerken, groepsdoorbrekend leren en bijeenkomsten. Centrale functies zoals een kookcafé en podium bevinden zich in het hart van de school.

    BM-hoek-klein-rechts-boven
    Hetspoor2
    Hetspoor7

    Veel aandacht voor akoestiek

    Het gebouw is volledig elektrisch en gasloos. Er is gebruikgemaakt van circulaire materialen in het interieur. In en aan de gevel zijn nestkasten voor vogels en vleermuizen geïntegreerd. Het gebouw bestaat uit een bijzondere gevel met klamp metselwerk (bakstenen op hun kant voor schaduwwerking) met op diverse plaatsen een zogenaamde frog (inkeping in het midden van de baksteen) in het zicht. Er is veel daglicht door open ruimtes en een vide.

    Er is veel aandacht besteed aan de akoestiek doordat er stilteruimtes zijn gemaakt met afgeronde wanden. Het gebouw heeft circa 13 groepen, verdeeld over meerdere bouwdelen en elke bouw heeft zijn eigen entree en directe toegang tot buiten. Er bevinden zich veel plekken voor zowel stiltewerk als samenwerking.

    Meer weten over wat BM van Houwelingen voor u kan betekenen? Neem contact met ons op!